Myjnia, auto detailing img

Myjnia, auto detailing

Czyszczenie tapicerki metodą ekstrakcyjną

Usługa czyszczenia obejmuje dokładne odkurzenie auta, pokrycie powierzchni tapicerki specjalnym środkiem piorącym, a następnie odprowadzenie go wraz z rozpuszczonymi zabrudzeniami za pomocą ekstraktora. Taki zabieg skutkuje pozbyciem się kurzu, brudu, roztoczy i niemiłych zapachów. Samochód staje się czysty, higieniczny i przyjemnie pachnący.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Zabieg polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Następnie wykonuje się czyszczenie ekstrakcyjne materiałowych elementów tapicerki oraz nakłada specjalny środek ochronny na skórę. Powłoka ta zabezpiecza tapicerkę przed ścieraniem i wnikaniem wgłąb brudu. Skóra odzyskuje swój pierwotny wygląd i elastyczność.

Czyszczenie innych tapicerek

Każdy rodzaj tapicerki jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do czyszczenia. Jedynie zastosowanie odpowiednich środków myjących we właściwej kolejności zapewni najlepsze usunięcie zabrudzeń. Wszystkie elementy czyszczone są z użyciem technologii dobranych w zalezności od rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.

Ozonowanie

Ozon jest bardzo silnym utleniaczem i znajduje zastosowanie w usuwaniu zanieszczyszczeń i przykrych zapachów, niszczeniu wirusów, baketrii i grzybów, dezynfekcji. Zastosowany prawidłowo jest nieszkodliwy dla człowieka. Ozon wnika wgłąb siedzeń, dociera w każdy zakamarek układu klimatyzacji i całego wnętrza, skutecznie odkażając i usuwając nieprzyjemne zapachy.

Zabezpieczenie i ochrona

Stosowanie wielu produktów ochronnych zabezpiecza auto przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak brud, rysy czy promieniowanie UV.

Polerowanie i renowacja lakieru

Usługi polerowania i renowacji lakieru przeznaczone są dla aut w każdym stanie, od drobnych rys do zniszczonego lakieru. W zależności od stopnia zniszczeń dobiera się odpowiedni proces korekty lakieru. Zabieg skutkuje usunięciem rys i zadrapań, nadaniem wyjątkowego lśnienia i połysku oraz wydobyciem głębi koloru.

Renowacja tapicerki skórzanej

Proces renowacji polega na wypełnieniu przetarć, ubytków i pęknięć oraz przywróceniu skórze jej pierwotnego wyglądu. Skóra zostaje pomalowana, zabezpieczona lakierem i dodatkową powłoką ochronną utrudniającą ścieranie i wnikanie zabrudzeń. Po takim zabiegu tapicerka skórzana jest gładka, ma miłą powierzchnię i zachowane zostają wszystkie cechy skóry naturalnej.

Cennik

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony

Serwis samochodowy Nowy Sącz

Czy chciałbyś aby gruntowne prace remontowe w Twoim domu przeprowadzali pseudofachowcy rodem z „Usterki?” Nie. Dlaczego więc bez obaw oddajesz samochód pierwszym lepszym mechanikom samochodowym? Z oszczędności? Braku czasu? Bez względu na powód – popełniasz błąd. Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z autoryzowanego serwisu samochodowego? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Mechanik Nowy Sącz

Zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych jak i zwykłych serwisach znajdziemy mechaników samochodowych – to nie ulega wątpliwości. Ale czy jedni i drudzy mogą pochwalić się takimi samymi kwalifikacjami i umiejętnościami? Tutaj odpowiedź nie jest już taka oczywista. Mechanicy w autoryzowanych serwisach samochodowych nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Możemy mieć pewność, że znają najnowsze i najlepsze rozwiązania, a także najświeższe nowinki ze świata motoryzacji. Ponadto, autoryzowany serwis samochodowy ma zapewniony niemal nieustanny kontakt z producentem, głównie w zakresie pomocy technicznej. I właśnie taki serwis można znaleźć także w okolicach Nowego Sącza, dokładniej – w Nawojowej.

Klimatyzacja Nowy Sącz

W naszym autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców. Pracują na najwyższym poziomie nie tylko dzięki posiadanej wiedzy ale także za pomocą specjalistycznego sprzętu. Są to narzędzia i urządzenia najwyższej jakości, jakich z pewnością nie znajdziesz u zwykłego mechanika samochodowego. Nasze serwis zaopatrzony jest w oleje i płyny eksploatacyjne z najwyższej półki, a także w oryginalne części samochodowe, które są niezaprzeczalną gwarancją jakości.

Naprawa silników Nowy Sącz

Kupując samochód z pewnością nie myślisz o tym, że kiedyś zechcesz go sprzedać. Jednak w większości przypadków tak się właśnie dzieje. Czy na późniejszą wartość Twojego samochodu ma jakikolwiek wpływ to, że w razie problemów będziesz go oddawał do autoryzowanego serwisu samochodowego zamiast do zwykłego mechanika? Oczywiście. I to ogromny! Kupujący nie uwierzy nam na słowo, że dokonywaliśmy określonych napraw czy wymian części. Natomiast dzięki książce samochodu, w której będą zapisane wszelkie naprawy, zawierającej pieczęcie autoryzowanego serwisu, wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Warto pomyśleć o tym od razu po zakupie samochodu – jeszcze się nam za to odwdzięczy!

Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.