Myjnia, auto detailing img

Myjnia, auto detailing

Czyszczenie tapicerki metodą ekstrakcyjną

Usługa czyszczenia obejmuje dokładne odkurzenie auta, pokrycie powierzchni tapicerki specjalnym środkiem piorącym, a następnie odprowadzenie go wraz z rozpuszczonymi zabrudzeniami za pomocą ekstraktora. Taki zabieg skutkuje pozbyciem się kurzu, brudu, roztoczy i niemiłych zapachów. Samochód staje się czysty, higieniczny i przyjemnie pachnący.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Zabieg polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Następnie wykonuje się czyszczenie ekstrakcyjne materiałowych elementów tapicerki oraz nakłada specjalny środek ochronny na skórę. Powłoka ta zabezpiecza tapicerkę przed ścieraniem i wnikaniem wgłąb brudu. Skóra odzyskuje swój pierwotny wygląd i elastyczność.

Czyszczenie innych tapicerek

Każdy rodzaj tapicerki jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do czyszczenia. Jedynie zastosowanie odpowiednich środków myjących we właściwej kolejności zapewni najlepsze usunięcie zabrudzeń. Wszystkie elementy czyszczone są z użyciem technologii dobranych w zalezności od rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.

Ozonowanie

Ozon jest bardzo silnym utleniaczem i znajduje zastosowanie w usuwaniu zanieszczyszczeń i przykrych zapachów, niszczeniu wirusów, baketrii i grzybów, dezynfekcji. Zastosowany prawidłowo jest nieszkodliwy dla człowieka. Ozon wnika wgłąb siedzeń, dociera w każdy zakamarek układu klimatyzacji i całego wnętrza, skutecznie odkażając i usuwając nieprzyjemne zapachy.

Zabezpieczenie i ochrona

Stosowanie wielu produktów ochronnych zabezpiecza auto przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak brud, rysy czy promieniowanie UV.

Polerowanie i renowacja lakieru

Usługi polerowania i renowacji lakieru przeznaczone są dla aut w każdym stanie, od drobnych rys do zniszczonego lakieru. W zależności od stopnia zniszczeń dobiera się odpowiedni proces korekty lakieru. Zabieg skutkuje usunięciem rys i zadrapań, nadaniem wyjątkowego lśnienia i połysku oraz wydobyciem głębi koloru.

Renowacja tapicerki skórzanej

Proces renowacji polega na wypełnieniu przetarć, ubytków i pęknięć oraz przywróceniu skórze jej pierwotnego wyglądu. Skóra zostaje pomalowana, zabezpieczona lakierem i dodatkową powłoką ochronną utrudniającą ścieranie i wnikanie zabrudzeń. Po takim zabiegu tapicerka skórzana jest gładka, ma miłą powierzchnię i zachowane zostają wszystkie cechy skóry naturalnej.

Cennik

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.