Elektronika

Elektronika jest najczęściej niezawodna, ale działa w wielkim przedziale temperatur i czasem niemal przy 100% wilgotności. Czerwona kontrolka to sygnał, że dzieje się coś niedobrego. Na szczęście możesz polegać na fachowcach z Bosch Car Service w Nawojowej koło Nowego Sącza.

Wiemy, jak rozwiązywać problemy

Postęp technologiczny postępuje błyskawicznie. Kto stoi w miejscu ten się cofa. Nie można tego powiedzieć o naszym personelu. Nasz serwis ściśle współpracuje z firmą Bosch, która jest producentem wyposażenia fabrycznego wielu modeli samochodów. Zaawansowane szkolenia techniczne to chleb powszedni naszych pracowników, a wiedzę czerpią u źródła – w centrum szkoleniowym Bosch. Wysokie kwalifikacje i najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe to jedyna droga zadowolenia klienta. Systemów zarządzania pracą akumulatora, przez elektronicznie sterowane układy wtryskowe, aż po systemy asystenckie wspomagające jazdę – wiemy o tych zagadnieniach wszystko.

Wiele układów – jedna całość

Wyposażenie elektryczno-elektroniczne współczesnego składa się z szeregu układów mikroprocesorowych działających w czasie rzeczywistym i dodatkowo współpracujących
i komunikujących się ze sobą w ściśle określony przez algorytmy sposób. Awaria jednego czujnika może uniemożliwić pracę całego systemu. W średniej klasy samochodzie znajdziemy nawet 30 różnych systemów mikroprocesorowych, ale w segmencie wyższym może ta liczba wzrosnąć i do 100. Naprawa samochodu jest więc coraz bardziej skomplikowana. Domowe warsztaty stają się bezradne. Kto się odnajdzie w gąszczu układów informatyczno-elektronicznych? Fachowcy z Bosch Car Service są najlepiej przygotowani do systemowego rozwiązywania kłopotów z elektroniką.

Rozwój motoryzacji to zaawansowane systemy elektroniczne

Dzisiejsze samochodowe układy bezpieczeństwa i komfortu łączą w sobie zaawansowane elektroniczne i informatyczne technologie, wypierając rozwiązania analogowe, mechaniczne, czy nawet już elektromechaniczne. Układy elektroniczne mają przewagę, bo są lekkie, łatwo konfigurowalne i niezawodne. Dlatego też stosowane są niemal standardowo. Dla systemów sterujących nadają się idealnie, bo te realizują algorytmy w czasie rzeczywistym, czyli sterują silnikiem i przekładnią biegów. Nasi eksperci w Bosch Car Service dzięki dostępowi do najnowszej wiedzy są przygotowani do obsługi różnorodnych rozwiązań techniczno-elektrycznych.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.