Profesjonalna obsługa i naprawa systemów Start/Stop

System Start/Stop to delikatny układ i choć sprawa wydaje się prosta – rozrusznik o zwiększonej trwałości plus elektroniczny układ monitorujący stan akumulatora – to sterownik takiego systemu monitoruje jednocześnie dziesiątki podzespołów. Dlatego jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy należy udać się do warsztatu. W Bosch Car Service w Nawojowej oferujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązywanie problemów, ponieważ dysponujemy najlepszym dostępnym na rynku wyposażeniem diagnostycznym i warsztatowym. Do systemów Start/Stop używamy tylko części zamiennych o jakości wyposażenia oryginalnego OEM

Specjaliści od elektroniki do my

Rozwiążemy każdy problem z elektroniką, ponieważ jesteśmy fachowcami, a takie zespoły jak nasz czerpią wiedzę techniczną bezpośrednio od firmy Bosch, która jest potentatem, jeśli chodzi o produkcję systemów Start/Stop. Nasi pracownicy nieustannie się szkolą w centrum szkoleniowym Bosch, ponieważ tylko najnowsza wiedza pozwala celnie zdiagnozować problem i go rozwiązać.

Najwyższa jakość części

Systemy Strat/stop to prawdziwe wyzwanie dla akumulatora. System zaczyna działać w chwili zatrzymania. W samochodach z tradycyjną skrzynią po włączeniu luzu i zwolnieniu pedału sprzęgła, a w automatach, gdy trzymamy wciśnięty pedał hamulca. Możemy jednak nadal korzystać z różnych udogodnień, klimatyzacji, radia, a światła wciąż świecą. Zapotrzebowanie na energię wprost z akumulatora gwałtownie rośnie. Dlatego w naszym serwisie polecamy akumulatory Bosch – tylko najwyższa jakość sprosta wymaganiom nowoczesnych samochodów. Potrzebujesz baterii o dużej pojemności przywykłego do pracy cyklicznej i żywotnego? Zgłoś się do Bosch car Service w Nawojowej.

Błyskawiczna naprawa

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wiedzy szybko znajdujemy źródła problemów i je usuwamy, byś jak najszybciej wrócił na trasę i do pracy i byś mógł korzystać do 15% oszczędności na paliwie dzięki systemowi Start/Stop. Takie oszczędności biorą się z tego, że system start/stop działa kompleksowo i zmniejsza wykorzystywanie mocy silnika, jeśli nie jest konieczna przez elementy elektryki.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.