Naprawy mechaniczne samochodów

Jesteśmy równie skuteczni – nieważne, czy masz problemy z elektroniką, czy samochód wymaga interwencji w zakresie mechaniki. Nasz regularnie doszkalany i doświadczony personel ma dostęp do instrukcji napraw, a dodatkowo posługuje się najnowocześniejszą techniką diagnostyczną i używa części zamienne o jakości wyposażenia oryginalnego OEM.

Mechanika od A do Z

Nasza zespół wykona każdą naprawę mechaniczną szybko i skutecznie. Możemy usprawnić i wykonać serwisowanie wszystkich zespołów pojazdu – od układu wydechowego aż po rozrząd. Układ wydechowy to jeden z najważniejszych układów mechanicznych w pojeździe. Jeśli środkowy lub końcowy tłumik jest uszkodzony, to spalanie wzrośnie, a silnik będzie pracował hałaśliwie.

Niedoceniona rola amortyzatorów

Musimy zdać sobie sprawę z roli amortyzatorów nie tylko dla komfortowej jazdy, ale i bezpieczeństwa. To jeden z najbardziej eksploatowanych elementów podwozia. Niesprawne amortyzatory wydłużają drogę hamowania i powodują szybsze zużycie opon. To oczywiście również gorsza przyczepność i niebezpieczeństwo kłopotów na zakrętach. Niesprawne amortyzatory to też gorsza przyczepność i niestabilne prowadzenie na zakrętach. Dlatego uważamy, że warto ten element dokładnie kontrolować co roku.

Dobra rada

Sprawne amortyzatory to w dłuższej perspektywie spore oszczędności. Zepsute amortyzatory będą powodowały kłopoty z całym zawieszeniem, a wkrótce również opony będą nadawały się do wymiany. Dbajmy więc o ten element szczególnie, pamiętając przy okazji, że amortyzatory zawsze wymieniamy parami, szczególnie jeśli chodzi o oś tylną.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.