Regeneracja felg, piaskownie

Nasza firm zajmuje się kompleksową naprawą felg stalowych i aluminiowych.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą

Prostowanie

Dysponujemy urządzeniami do prostowania felg samochodowych każdego typu. Posiadamy nowoczesne urządzenia do komputerowego spawania felg aluminiowych. A dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu profesjonalną usługę prostowania felg oraz kompleksowej renowacji uszkodzonej felgi.

Piaskowanie

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów stale inwestujemy w nasz serwis. Od kliku lat oferujemy nowoczesny system piaskowania felg, a nasi dostawcy dobiorą materiał ścierny tak, aby nie niszczył on delikatnej powłoki felg aluminiowych. Żadna inna metoda nie jest w stanie tak równo i poprawnie wyczyścić felgi, jak urządzenia, którymi dysponujemy.

Malowanie proszkowe

Jeżeli felga jest już prosta oraz nie posiada ognisk rdzy, nasi pracownicy przystępują do dokładnego wyszlifowania felgi aby zniwelować ewentualne zadrapania, wgniecenia.

Kolejnym etapem renowacji felg jest nakładanie kliku warstw lakieru w odpowiedniej kolejności aby zabezpieczyć felgę oraz nadać jej maksymalną wytrzymałość. Końcowy lakier dobieramy wraz z klientem aby felgi spełniały wszytki jego wymagania wizualne.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony

Serwis samochodowy Nowy Sącz

Czy chciałbyś aby gruntowne prace remontowe w Twoim domu przeprowadzali pseudofachowcy rodem z „Usterki?” Nie. Dlaczego więc bez obaw oddajesz samochód pierwszym lepszym mechanikom samochodowym? Z oszczędności? Braku czasu? Bez względu na powód – popełniasz błąd. Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z autoryzowanego serwisu samochodowego? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Mechanik Nowy Sącz

Zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych jak i zwykłych serwisach znajdziemy mechaników samochodowych – to nie ulega wątpliwości. Ale czy jedni i drudzy mogą pochwalić się takimi samymi kwalifikacjami i umiejętnościami? Tutaj odpowiedź nie jest już taka oczywista. Mechanicy w autoryzowanych serwisach samochodowych nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Możemy mieć pewność, że znają najnowsze i najlepsze rozwiązania, a także najświeższe nowinki ze świata motoryzacji. Ponadto, autoryzowany serwis samochodowy ma zapewniony niemal nieustanny kontakt z producentem, głównie w zakresie pomocy technicznej. I właśnie taki serwis można znaleźć także w okolicach Nowego Sącza, dokładniej – w Nawojowej.

Klimatyzacja Nowy Sącz

W naszym autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców. Pracują na najwyższym poziomie nie tylko dzięki posiadanej wiedzy ale także za pomocą specjalistycznego sprzętu. Są to narzędzia i urządzenia najwyższej jakości, jakich z pewnością nie znajdziesz u zwykłego mechanika samochodowego. Nasze serwis zaopatrzony jest w oleje i płyny eksploatacyjne z najwyższej półki, a także w oryginalne części samochodowe, które są niezaprzeczalną gwarancją jakości.

Naprawa silników Nowy Sącz

Kupując samochód z pewnością nie myślisz o tym, że kiedyś zechcesz go sprzedać. Jednak w większości przypadków tak się właśnie dzieje. Czy na późniejszą wartość Twojego samochodu ma jakikolwiek wpływ to, że w razie problemów będziesz go oddawał do autoryzowanego serwisu samochodowego zamiast do zwykłego mechanika? Oczywiście. I to ogromny! Kupujący nie uwierzy nam na słowo, że dokonywaliśmy określonych napraw czy wymian części. Natomiast dzięki książce samochodu, w której będą zapisane wszelkie naprawy, zawierającej pieczęcie autoryzowanego serwisu, wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Warto pomyśleć o tym od razu po zakupie samochodu – jeszcze się nam za to odwdzięczy!

Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.