Naprawa silników


Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem

Profesjonalna wymiana oleju wraz z filtrem

O olej warto dbać dla długowieczności silnika. Kiedy wymieniać olej? Najlepiej przyjąć zasadę – wtedy, gdy przewiduje to instrukcja obsługi.

WięcejProfesjonalna diagnostyka silnika

Fachowa diagnostyka silnika samochodowego

Silnik – serce samochodu. Dzisiaj o jego prawidłową pracę dbają nowoczesne systemy sterowania. Szczególnie sterowany elektronicznie proces wtrysku dba o jak najlepszy osiągi przy niskim zużyciu paliwa.

WięcejNaprawa silników Diesla

Silniki Diesla – naprawa

Bosch to światowy lider w technice Diesla, zarówno w rozwoju jak i produkcji. Jeśli posiadasz samochód z silnikiem Diesla, to najlepiej, gdy trafi on w ręce ekspertów z Bosch Car Service, którzy zapewnią fachową obsługę i naprawę.

WięcejSerwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Profesjonalne serwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Bosch, jako technologiczny lider aktywnie uczestniczy w badaniach nad rozwojem komponentów dla samochodów hybrydowych i elektrycznych. Części Bosch są stosowane w większości samochodów hybrydowych na rynku.

Więcej


Wymiana silników Nowy Sącz

Wymiana silnika

Czasem kierowca staje przed poważnym dylematem: naprawiać silnik, czy go wymienić. To już wyższa szkoła mechanicznego wtajemniczenia, więc warto porozumieć się z naszym mechanikiem w tej sprawie.

Więcej


Wymiana uszczelek i planowanie głowicy

Wymiana uszczelek i planowanie głowicy

W Bosch Car Service w Nawojowej kompleksowo zajmiemy się silnikiem Twojego samochodu. Najczęstszą operacją naprawczą jest wymiana uszczelki podgłowicowej.

Więcej


Wymiana sprzęgła

Wymiana sprzęgła

Tarcza sprzęgła, tak jak wiele elementów mechanicznych samochodu ulega zużyciu podczas eksploatacji.

Więcej


Serwis Filtra Cząstek Stałych Nowy Sącz

Profesjonalny serwis filtra cząstek stałych

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem filtra cząstek stałych DPF. Wykonujemy zarówno regenerację jak i wymianę filtra cząstek stałych.

Więcej


Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.