Profesjonalna obsługa DPF

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem filtra cząstek stałych DPF. Wykonujemy zarówno:

  • regenerację filtra cząstek stałych

jak i:

  • wymianę filtra cząstek stałych.

Wszystkie usługi wykonujemy szybko i sprawnie, przy jednoczesnym zachwianiu należytej staranności, tak aby zaoszczędzić Państwa czas.

Jak działa filtr cząstek stałych?

Filtr cząstek stałych (DPFdiesel particulate filter) – to specjalny filtr montowany w układzie wydechowym silników wysokoprężnych, którego zadaniem jest oczyszczanie spalin z cząstek sadzy i popiołu. Wydajność prawidłowo działającego filtra cząstek stałych powinna sięgać od 85 do 100%. Jeżeli zauważyłeś że spaliny twojego samochodu są lekko szare lub co gorsza ciemne, oznacza to że warto zadbać o DPF.

Wymiana czy regeneracja DPF

Filtr cząstek stałych, ze względu na swoją konstrukcję i zastosowane materiały, jest bardzo drogim elementem układu wydechowego silników. Dlatego należy rozważyć czy bardziej opłaca się całkowita wymiana czy też możliwa jest regeneracja DPF. W naszym warsztacie samochodowym nasi specjaliści przeprowadzą odpowiednie testy i pomogą Ci wybrać bardziej opłacalną opcję.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.