Profesjonalna naprawa silników Diesla

Bosch to światowy lider w technice Diesla, zarówno w rozwoju jak i produkcji. Jeśli posiadasz samochód z silnikiem Diesla, to najlepiej, gdy trafi on w ręce ekspertów z Bosch Car Service, którzy zapewnią fachową obsługę i naprawę.

  • Rozsądne ceny napraw
  • Oryginalne części Bosch zgodne ze standardami OEM
  • Wykwalifikowani eksperci od Diesla i najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe

Systemy Diesla od Boscha

Czy wiesz że Bosch jest numerem 1 na świecie w technice Diesla? Silniki wysokoprężne są najczęściej nie tylko na równi z benzynowymi, ale i przewyższają je. Wykorzystanie innowacyjnych wtryskiwaczy common rail i wysokociśnieniowego wtrysku sprawia, ze silniki Diesla są cichsze i mocniejsze. Specjalistyczna wiedza, ogromne doświadczenie i odpowiednie wyposażenie testowe są jednak niezbędne do fachowej obsługi i napraw zaawansowanych silników Diesla. Wszystkim co potrzebne dysponują profesjonaliści z Bosch Car Service.

Układy Diesla od Boscha

Nasza rada

Regularnie kontroluj stan swojego silnika Diesla. Serwisowanie obejmuje oczyszczenie systemu i wymianę filtra paliwa, co chroni przed osadzaniem się sadzy i blokowaniem się wtryskiwaczy. Korzyści to znacznie mniejsze zadymienie spalin, obniżenie hałasu, mniejsze zużycie paliwa, ułatwiony zimny rozruch silnika.


Profesjonalne wyposażenie warsztatowe

Układy Common Rail, turbodoładowane silniki, filtry cząstek stałych – nasz wykwalifikowany personel przechodzi regularnie szkolenia serwisowe i jest zawsze na bieżąco z aktualnym stanem techniki. Gwarantuje to pełną znajomość działania systemów i umiejętność wykorzystania najnowocześniejszego wyposażenia warsztatowego firmy Bosch. Dlatego możesz zawsze oczekiwać ekonomicznej, cichej i niskoemisyjnej pracy Twojego sinika Diesla – pod warunkiem że będziesz go serwisować w Bosch Car Service.

Bosch eXchange – wymiana części na regenerowane fabrycznie

Program wymiany części na regenerowane fabrycznie – Bosch eXchange (BX) – obejmuje większość najważniejszych komponentów Diesla do naprawy popularnych silników wysokoprężnych. Bosch eXchange obejmuje nie tylko części do najnowszych silników Common Rail, ale i do starszych, konwencjonalnych układów wtryskowych. Program wyróżniają rozsądne ceny, co jest atrakcyjną alternatywą dla nowej części. Przy czym części z programu Bosch eXchange spełniają takie same standardy jakościowe, jak nowe produkty. Korzyścią jest fakt, że Bosch oferuje na produkty BX taką samą gwarancję jak na nowe części.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.