Serwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Bosch, jako technologiczny lider aktywnie uczestniczy w badaniach nad rozwojem komponentów dla samochodów hybrydowych i elektrycznych. Części Bosch są stosowane w większości samochodów hybrydowych na rynku. Nic dziwnego więc, że nasi fachowcy świetnie orientują się w niuansach obsługi i naprawy takich samochodów. Najnowsza myśl techniczna, jaką są pojazdy elektryczne i hybrydowe wymaga eksperckiej wiedzy. Tylko autoryzowane serwisy są w stanie sprostać takim wyzwaniom.

Wiedza tylko dla wtajemniczonych

Serwisowanie dwunapędowych pojazdów hybrydowych to nie jest zajęcie dla laików. Duże natężenia prądu, skomplikowane systemy wymagają wiedzy i odpowiednich uprawnień. Nasi eksperci przechodzą regularnie specjalistyczne szkolenia serwisowe. To gwarant bezpieczeństwa ich samych podczas serwisowania, a później użytkowników samochodu. Wysokie kwalifikacje to nie jedyna nasza zaleta. Jako autoryzowany serwis Bosch mamy dostęp do wysokiej jakości części niezbędnych do serwisowania, kontroli i napraw pojazdów elektrycznych i hybrydowych – począwszy od silników elektrycznych przez baterie po ładowarki. W naszym serwisie dostaną Państwo wysoką jakość przy korzystnej cenie.

Nacisk na ekologię

Nasz serwis ma przywilej korzystania bezpośrednio z bogatej i najnowszej wiedzy, ponieważ Bosch zawsze był w czołówce firm, które pracowały nad rozwijaniem napędów elektrycznych. Bosch rozwija technologie oszczędzające energię i chroniące środowisko naturalne. Technika hybrydowa to wielki krok w tym kierunku – oszczędza paliwo i potrafi zredukować emisję CO2 o 35%.

Rada fachowca

Podczas wakacji plan wycieczki może ulec zmianie, kiedy nie wjedziemy do europejskiego miasta bez odpowiedniego ekologicznego „certyfikatu”. Miast z zieloną strefą przybywa i mogą się tam poruszać tylko pojazdy spełniające wyśrubowane ekologiczne parametry. Coraz więcej osób będzie przesiadać się na samochody hybrydowe i ekologiczne. Miłośnikom diesli pozostanie montaż filtra cząstek stałych.


Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.