Profesjonalny przegląd samochodu

Profesjonalne przeglądy i obsługa samochodów bez względu na model i wiek to nasza misja. Co szalenie istotne z naszych usług mogą skorzystać również właściciele nowych aut objętych gwarancją W Bosch Car Service w Nawojowej przeprowadzamy przeglądy nowych samochodów bez utraty gwarancji producenta pojazdu, odnotowując każdy szczegół prac w książce serwisowej.

Pełny serwis

W Bosch Car Service zawsze dokładamy starań, by przeglądy techniczne przeprowadzane były zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Profesjonalna kadra kontrolują w pełnym zakresie systemy bezpieczeństwa jazdy – od silnika aż po elektronikę i hamulce. Jeśli sobie życzysz, to zostanie wymieniony też filtr z olejem, uzupełnione płyny eksploatacyjne a także wymienione zużyte części – na oryginalne części zamienne o najwyższej jakości. Gwarantuje to nie tylko utrzymanie sprawności pojazdu, ale i zachowanie gwarancji jego producenta.

Alternatywa dla ASO

Wykwalifikowany warsztat, taki jak nasz, może wykonać wszelkie przeglądy bez utraty gwarancji producenta. Serwis w Bosch Car Service oznacza zachowanie pełnych gwarancji. Możesz skorzystać również z naszej nieodpłatnej gwarancji mobilności. Ta usługa to część koncepcji zapewniania jakości, zachęcająca naszych pracowników do maksymalnej staranności. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Przegląd to podstawa bezpieczeństwa

Jak podają rzetelne statystyki liczba ofiar śmiertelnych wypadków stale maleje. Odpowiedzialne za ten obiecujący stan rzeczy są coraz lepszy stan dróg, większe umiejętności kierowców, czy wreszcie lepsze samochody wyposażone w systemy, które naprawiają błędy kierowców. Tak się dzieje jednak pod warunkiem, że samochód jest poddawany regularnym przeglądom. Niezależnie, czy zwiążesz się ze swoim samochodem na lata, czy zamierzasz go korzystnie sprzedać warto odwiedzić Bosch Car Service – gwarantujemy przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.