Przegląd techniczny

Nadchodzący obowiązkowy przegląd okresowy wiąże się czasem ze stresem. Niepotrzebnie. Przygotujemy samochód tak, że przejdzie go bezproblemowo, nawet jeśli będzie obejmował kontrolę czystości spalin. W Bosch Car Service oferujemy kompleksowy przegląd wraz z kontrolą czystości spalin, a na życzenie klienta drukujemy protokoły pomiarowe.

Przeglądy okresowe

Do corocznego przeglądu w stacji kontroli pojazdów zobowiązują nas przepisy prawa. Kontroli podlegają m.in. światła, hamulce, amortyzatory. Gruntowny test przeprowadzony przez fachowców zapewni właścicielowi spokojny sen przed obowiązkową wizytą w stacji kontroli pojazdów. Do Bosch Car Service w Nawojowej zapraszamy przez cały rok. Do kontroli Państwa pojazdu wykorzystamy jak zwykle precyzyjne wyposażenie warsztatowe firmy Bosch.

Test podstawowy

Co piąty samochód, które mijamy na drodze posiada groźne wady. Wynika to z barku regularnych i pieczołowitych przeglądów. Przynależność do tej niestety dużej grupy to wątpliwy zaszczyt. Jeśli nie chcesz zagrażać bezpieczeństwu swojemu i innych użytkowników szos, podjedź do naszego serwisu. Przeprowadzimy podstawowy test Bosch Car Service, który zawczasu wskaże, gdzie mogą czaić się groźne usterki. Zaoszczędzisz późniejszych kosztownych napraw i niewykluczone, że mandatów. Co ważne ten test jest lekki dla portfela, a daje poczucie bezpieczeństwa na drodze.

Dobra rada

Przeglądy serwisowe powinny być przeprowadzane w odpowiednich odstępach czasu – mierzonych czy to kilometrami, czy miesiącami. Korzyści z regularności przeglądów to nie tylko spokojny sen, ale i trwałość uprawnień gwarancyjnych. Natomiast skrupulatne wpisy w książce obsługi zaprocentują, kiedy będziesz chciał swój samochód sprzedać. Regularne wizyty w Bosch Car Service zawsze z korzyścią dla Twojego samochodu i Twojego bezpieczeństwa.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony

Serwis samochodowy Nowy Sącz

Czy chciałbyś aby gruntowne prace remontowe w Twoim domu przeprowadzali pseudofachowcy rodem z „Usterki?” Nie. Dlaczego więc bez obaw oddajesz samochód pierwszym lepszym mechanikom samochodowym? Z oszczędności? Braku czasu? Bez względu na powód – popełniasz błąd. Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z autoryzowanego serwisu samochodowego? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Mechanik Nowy Sącz

Zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych jak i zwykłych serwisach znajdziemy mechaników samochodowych – to nie ulega wątpliwości. Ale czy jedni i drudzy mogą pochwalić się takimi samymi kwalifikacjami i umiejętnościami? Tutaj odpowiedź nie jest już taka oczywista. Mechanicy w autoryzowanych serwisach samochodowych nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Możemy mieć pewność, że znają najnowsze i najlepsze rozwiązania, a także najświeższe nowinki ze świata motoryzacji. Ponadto, autoryzowany serwis samochodowy ma zapewniony niemal nieustanny kontakt z producentem, głównie w zakresie pomocy technicznej. I właśnie taki serwis można znaleźć także w okolicach Nowego Sącza, dokładniej – w Nawojowej.

Klimatyzacja Nowy Sącz

W naszym autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców. Pracują na najwyższym poziomie nie tylko dzięki posiadanej wiedzy ale także za pomocą specjalistycznego sprzętu. Są to narzędzia i urządzenia najwyższej jakości, jakich z pewnością nie znajdziesz u zwykłego mechanika samochodowego. Nasze serwis zaopatrzony jest w oleje i płyny eksploatacyjne z najwyższej półki, a także w oryginalne części samochodowe, które są niezaprzeczalną gwarancją jakości.

Naprawa silników Nowy Sącz

Kupując samochód z pewnością nie myślisz o tym, że kiedyś zechcesz go sprzedać. Jednak w większości przypadków tak się właśnie dzieje. Czy na późniejszą wartość Twojego samochodu ma jakikolwiek wpływ to, że w razie problemów będziesz go oddawał do autoryzowanego serwisu samochodowego zamiast do zwykłego mechanika? Oczywiście. I to ogromny! Kupujący nie uwierzy nam na słowo, że dokonywaliśmy określonych napraw czy wymian części. Natomiast dzięki książce samochodu, w której będą zapisane wszelkie naprawy, zawierającej pieczęcie autoryzowanego serwisu, wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Warto pomyśleć o tym od razu po zakupie samochodu – jeszcze się nam za to odwdzięczy!

Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.