Przegląd techniczny

Nadchodzący obowiązkowy przegląd okresowy wiąże się czasem ze stresem. Niepotrzebnie. Przygotujemy samochód tak, że przejdzie go bezproblemowo, nawet jeśli będzie obejmował kontrolę czystości spalin. W Bosch Car Service oferujemy kompleksowy przegląd wraz z kontrolą czystości spalin, a na życzenie klienta drukujemy protokoły pomiarowe.

Przeglądy okresowe

Do corocznego przeglądu w stacji kontroli pojazdów zobowiązują nas przepisy prawa. Kontroli podlegają m.in. światła, hamulce, amortyzatory. Gruntowny test przeprowadzony przez fachowców zapewni właścicielowi spokojny sen przed obowiązkową wizytą w stacji kontroli pojazdów. Do Bosch Car Service w Nawojowej zapraszamy przez cały rok. Do kontroli Państwa pojazdu wykorzystamy jak zwykle precyzyjne wyposażenie warsztatowe firmy Bosch.

Test podstawowy

Co piąty samochód, które mijamy na drodze posiada groźne wady. Wynika to z barku regularnych i pieczołowitych przeglądów. Przynależność do tej niestety dużej grupy to wątpliwy zaszczyt. Jeśli nie chcesz zagrażać bezpieczeństwu swojemu i innych użytkowników szos, podjedź do naszego serwisu. Przeprowadzimy podstawowy test Bosch Car Service, który zawczasu wskaże, gdzie mogą czaić się groźne usterki. Zaoszczędzisz późniejszych kosztownych napraw i niewykluczone, że mandatów. Co ważne ten test jest lekki dla portfela, a daje poczucie bezpieczeństwa na drodze.

Dobra rada

Przeglądy serwisowe powinny być przeprowadzane w odpowiednich odstępach czasu – mierzonych czy to kilometrami, czy miesiącami. Korzyści z regularności przeglądów to nie tylko spokojny sen, ale i trwałość uprawnień gwarancyjnych. Natomiast skrupulatne wpisy w książce obsługi zaprocentują, kiedy będziesz chciał swój samochód sprzedać. Regularne wizyty w Bosch Car Service zawsze z korzyścią dla Twojego samochodu i Twojego bezpieczeństwa.

Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.