Klimatyzacja lub dodatkowe ogrzewanie Montaż

Wsiadanie do wyziębionego samochodu to wątpliwa przyjemność. Podobnie jak do nagrzanego jak piekarnik auta pozostawionego w upalne lato na parkingu przy pracy. W Bosch Car Service zaradzimy podobnym kłopotom. Oferujemy:

  • montaż kompletnych zestawów renomowanych firm
  • niedrogie zestawy doposażające

Pora roku traci na znaczeniu

Mgliste i zimne poranki, skute lodem szyby, kłopoty z rozruchem. Brak solidnego garażu można w pewien sposób zrekompensować dodatkowym ogrzewaniem. Tym bardziej, że nasi fachowcy wyposażeni w specjalistyczne narzędzia i wiedzę są w stanie zamontować niezależne ogrzewanie do każdego samochodu. Dodatkowe ogrzewanie zapewni Państwu nie tylko większy komfort, ale także poprawia bezpieczeństwo, gdyż od samego początku jazdy mamy czyste szyby i żadna kurtka nie musi krępować naszych ruchów. Ciepły silnik oznacza również mniejsze zanieczyszczenie środowiska i mniejsze zużycie paliwa na starcie. Wydajność ogrzewania w nowych samochodach również może pozostawiać wiele do życzenia, więc nie jest powiedziane, że ogrzewanie niezależne jest przeznaczone tylko do starszych konstrukcji. Niezależne ogrzewanie oznacza również większą wartość odsprzedażową samochodu. Niezależne ogrzewanie warto mieć szczególnie w naszym klimacie, gdzie spadki temperatury poniżej 10°C trwają niestety od października do maja.

Brak klimatyzacji? – pomyśl o montażu

Nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo – takie są zalety montażu klimatyzacji. Kierowca podczas upału szybciej się męczy, spada koncentracja, reakcje są wolniejsze. Ryzyko, że źle zareagujemy na sytuację na drodze wzrasta. Do wielu aut niewyposażonych standardowo w układ klimatyzacyjny można klimatyzację zamontować. Pamiętajmy jednak, że do wielu starszych modeli aut nie są produkowane układy klimatyzacyjne. Koszt zamontowania klimatyzacji w samochodzie zależy między innymi od typu silnika, rocznika i przede wszystkim marki auta. Stosujemy tylko części i zestawy dedykowane do montażu w danym modelu samochodu. Możemy też zamontować sprawną używaną klimatyzację. Sprawdzamy wówczas w naszym serwisie dokładnie wszystkie podzespoły.

Odczuj komfort dzięki poprawie klimatu

Jest wiele przyczyn, dla których warto zamontować w samochodzie klimatyzację – a główne to komfort i bezpieczeństwo. W lecie możesz podróżować w idealnej temperaturze pomiędzy 23-27 stopni Celsjusza, przy wilgotności względnej 35-65%. Stałe doprowadzanie świeżego powietrza również poprawia bezpieczeństwo podróży, gdyż przyczynia się do poprawy koncentracji i chroni szyby przez zaparowaniem. Dodatkowo, filtr kabinowy zastosowany w klimatyzacji oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, kurzu i pyłków. Dzięki działaniu klimatyzacji docierasz do celu w szczycie formy i bez śladu potu – niezależnie od pogody na dworze.

Korzyści:

  • Powietrze jest oczyszczone z pyłków i nieprzyjemnych zapachów
  • Optymalne warunki temperaturowe we wnętrzu
  • Nadmuch świeżego powietrza poprawia koncentrację na drodze

Rada fachowca

Warto zamontować takie niezależne ogrzewanie, które połączone jest z układem chłodzenia silnika, więc ogrzewa silnik i wnętrze. Warte polecenia przez wygodę użytkowania są takie, których czas pracy dmuchawy i temperaturę w środku można zaprogramować i sterować nimi przez telefon. Trzeba się jednak wtedy liczyć z większym wydatkiem. Wygoda takiego rozwiązania jest jednak nie do przecenienia.


Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony
Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.