Naprawa szyb samochodowych

Poważne uszkodzenie szyby może spowodować banalny kamyk wystrzelony spod koła samochodu. Szczególnie, jeśli zlekceważymy małe pęknięcie lub rysę. Zalecamy jak najszybciej pojawić się w naszym serwisie. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o reperację szyb samochodowych. Pracujemy ponadto tylko w oparciu o materiały pochodzące od dostawców, posiadających odpowiednie referencje, spełniające odpowiednie normy i udokumentowane parametry techniczne. Szybko i profesjonalnie naprawimy pęknięcia od kamyków, a jeśli zajdzie potrzeba profesjonalnie wymienimy szybę.

Zwłoka to błąd

Reagować trzeba szybko. Małe pęknięcia i rysy mogą być skutecznie naprawione. W przeciwnym razie drgania i obciążenia jakim poddawana jest szyba szybko uszkodzenie powiększą. Wtedy pozostaje tylko wymiana szyby – operacja trudniejsza, ale przede wszystkim droższa. Naprawa pękniętej szyby jest możliwa, jednak istnieją pewne ograniczenia natury prawnej i technicznej. Uszkodzona tylna lub boczna szyba musi zawsze być wymieniona, przednia natomiast może być naprawiona z użyciem specjalnej syntetycznej żywicy.

Bezpieczeństwo opiera się na szybie

Szyby spełniają wiele zadań. Dla szyb bocznych i tylnej jest to głównie usztywnianie całej karoserii. Szyba przednia natomiast jest również oparciem dla poduszek powietrznych i pomimo stłuczenia pozostaje przejrzysta. Naprawiane, ale tylko w profesjonalnych punktach serwisowych mogą być uszkodzenia, które znajdują się przynajmniej 10 cm od krawędzi montażowej szyby, ich średnica nie przekracza 24 mm i nie znajdują się w polu widzenia kierowcy. Naprawa taka wymaga zastosowania fachowych narzędzi i profesjonalnej chemii montażowej – znajdziecie ją Państwo w naszym serwisie.

Dobra rada

Zauważyłeś na swojej szybie małe pęknięcie lub rysę? Zalecamy nakleić przezroczysty plaster na uszkodzony obszar, aby ochronić go przed brudem i wilgocią. Następnie należy niezwłocznie wybrać się do fachowca, który profesjonalnie naprawi uszkodzenie. Nie decyduj się na samodzielną naprawę. Pod wpływem obciążeń szyba najpewniej zacznie dalej pękać. Ĺšle zabezpieczone uszkodzenie zacznie się powiększać.


Bosch Car Service Tour - serwis samochodowy o najwyższym standardzie 33-335 Nawojowa 213a, koło Nowego Sącza | 608 695 646 | tour@bosch-service.pl

mapa strony

Serwis samochodowy Nowy Sącz

Czy chciałbyś aby gruntowne prace remontowe w Twoim domu przeprowadzali pseudofachowcy rodem z „Usterki?” Nie. Dlaczego więc bez obaw oddajesz samochód pierwszym lepszym mechanikom samochodowym? Z oszczędności? Braku czasu? Bez względu na powód – popełniasz błąd. Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z autoryzowanego serwisu samochodowego? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Mechanik Nowy Sącz

Zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych jak i zwykłych serwisach znajdziemy mechaników samochodowych – to nie ulega wątpliwości. Ale czy jedni i drudzy mogą pochwalić się takimi samymi kwalifikacjami i umiejętnościami? Tutaj odpowiedź nie jest już taka oczywista. Mechanicy w autoryzowanych serwisach samochodowych nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Możemy mieć pewność, że znają najnowsze i najlepsze rozwiązania, a także najświeższe nowinki ze świata motoryzacji. Ponadto, autoryzowany serwis samochodowy ma zapewniony niemal nieustanny kontakt z producentem, głównie w zakresie pomocy technicznej. I właśnie taki serwis można znaleźć także w okolicach Nowego Sącza, dokładniej – w Nawojowej.

Klimatyzacja Nowy Sącz

W naszym autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców. Pracują na najwyższym poziomie nie tylko dzięki posiadanej wiedzy ale także za pomocą specjalistycznego sprzętu. Są to narzędzia i urządzenia najwyższej jakości, jakich z pewnością nie znajdziesz u zwykłego mechanika samochodowego. Nasze serwis zaopatrzony jest w oleje i płyny eksploatacyjne z najwyższej półki, a także w oryginalne części samochodowe, które są niezaprzeczalną gwarancją jakości.

Naprawa silników Nowy Sącz

Kupując samochód z pewnością nie myślisz o tym, że kiedyś zechcesz go sprzedać. Jednak w większości przypadków tak się właśnie dzieje. Czy na późniejszą wartość Twojego samochodu ma jakikolwiek wpływ to, że w razie problemów będziesz go oddawał do autoryzowanego serwisu samochodowego zamiast do zwykłego mechanika? Oczywiście. I to ogromny! Kupujący nie uwierzy nam na słowo, że dokonywaliśmy określonych napraw czy wymian części. Natomiast dzięki książce samochodu, w której będą zapisane wszelkie naprawy, zawierającej pieczęcie autoryzowanego serwisu, wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Warto pomyśleć o tym od razu po zakupie samochodu – jeszcze się nam za to odwdzięczy!

Napisz do nas Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
.