wczytywanie strony...

Naprawy blacharskie

Naprawami blacharsko-lakierniczymi zajmujemy się już od dłuższego czasu dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy posiadaj wiedzę oraz doświadczenie, które w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technicznym oraz najnowszym technologiom wykonują najbardziej skomplikowane prace blacharsko-lakiernicze.

Posiadamy części oryginalne lub zamienne do większości samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek.

Nasza firma posiada w ofercie również profesjonalne usługi lakiernicze wraz z komputerowym doborem lakieru.

Oferujemy lakierowania całych pojazdów oraz pojedynczych elementów karoserii przy mniejszych napraw lakierniczych.

Zajmujemy się również kompleksowymi naprawami powypadkowymi wraz z naprawami blacharsko-lakierniczymi w Nawojowej koło Nowego Sącza.

Wymiana oraz konserwacja progów.

Z dobrze zabezpieczonymi progami samochodów nie powinno się nić dziać lecz korozja może pojawić się po mechanicznym uszkodzeniu lakieru lub zabezpieczenia antykorozyjnego.

Bardzo często już w kilku letnich samochodach zaczynają się problemy z gnijącymi progami. Dlatego warto sprawdzać stan rdzy oraz szybko reagować zabezpieczając już nie wielkie źródła rdzy.

Niekiedy na zabezpieczenie jest już zapóźniony i niezbędna jest wymiana całego progu czego również możesz dokonać w naszym serwisie w Nawojowej.

Dlaczego warto wybrać Bosch Car Service?

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest Naszym nadrzędnym celem.

Regeneracja silników

Wicęj ofert

Kontakt

Bosch Service Tour

ADRESY:

ul. Nowosadecka 44, 33-335 Nawojowa

TELEFON:
509 923 754

E-MAIL:
bosch.serwis@gmail.com

Serwis samochodowy Nowy Sącz

Czy chciałbyś aby gruntowne prace remontowe w Twoim domu przeprowadzali pseudofachowcy rodem z „Usterki?” Nie. Dlaczego więc bez obaw oddajesz samochód pierwszym lepszym mechanikom samochodowym? Z oszczędności? Braku czasu? Bez względu na powód – popełniasz błąd. Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z autoryzowanego serwisu samochodowego? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Klimatyzacja Nowy Sącz

W naszym autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców. Pracują na najwyższym poziomie nie tylko dzięki posiadanej wiedzy ale także za pomocą specjalistycznego sprzętu. Są to narzędzia i urządzenia najwyższej jakości, jakich z pewnością nie znajdziesz u zwykłego mechanika samochodowego. Nasze serwis zaopatrzony jest w oleje i płyny eksploatacyjne z najwyższej półki, a także w oryginalne części samochodowe, które są niezaprzeczalną gwarancją jakości.

Mechanik Nowy Sącz

Zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych jak i zwykłych serwisach znajdziemy mechaników samochodowych – to nie ulega wątpliwości. Ale czy jedni i drudzy mogą pochwalić się takimi samymi kwalifikacjami i umiejętnościami? Tutaj odpowiedź nie jest już taka oczywista. Mechanicy w autoryzowanych serwisach samochodowych nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Możemy mieć pewność, że znają najnowsze i najlepsze rozwiązania, a także najświeższe nowinki ze świata motoryzacji. Ponadto, autoryzowany serwis samochodowy ma zapewniony niemal nieustanny kontakt z producentem, głównie w zakresie pomocy technicznej. I właśnie taki serwis można znaleźć także w okolicach Nowego Sącza, dokładniej – w Nawojowej.

Naprawa silników Nowy Sącz

Kupując samochód z pewnością nie myślisz o tym, że kiedyś zechcesz go sprzedać. Jednak w większości przypadków tak się właśnie dzieje. Czy na późniejszą wartość Twojego samochodu ma jakikolwiek wpływ to, że w razie problemów będziesz go oddawał do autoryzowanego serwisu samochodowego zamiast do zwykłego mechanika? Oczywiście. I to ogromny! Kupujący nie uwierzy nam na słowo, że dokonywaliśmy określonych napraw czy wymian części. Natomiast dzięki książce samochodu, w której będą zapisane wszelkie naprawy, zawierającej pieczęcie autoryzowanego serwisu, wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Warto pomyśleć o tym od razu po zakupie samochodu – jeszcze się nam za to odwdzięczy!